KONSULTACJE WNĘTRZARSKIE - CZYLI JAKIE MAMY DLA WAS NOWOŚCI

Wszyscy wiemy, jak stresujące jest urządzanie wnętrz zarówno tych od podstaw jak i tych, w których chcemy coś pozmieniać, bo potrzebujemy zwyczajnie zmian. Zawsze najważniejszy jest niebagatelny wynik końcowy naszych działań. Jednak, jak go uzyskać?

Nadrzędnym celem i hasłem, jaki nam przyświeca w Klinice Wnętrz jest maksymalne złagodzenie tego procesu, bo nie raz bywa on naprawdę stresujący. Jednak bez obaw – poprowadzimy Cię krok po kroku.

W odpowiedzi na potrzeby moich Klientów, stworzyliśmy usługi, które pozwalają w szybkim czasie, a przede wszystkim tańszym niż klasyczny projekt wnętrza, zaaranżować i stworzyć całkowicie nową przestrzeń w Twoim domu. To jak? Zaczynamy!

KONSULTACJA ONLINE                                  400 ZŁ

Kiedy nie masz czasu i dobrze czujesz się przed komputerem to rozwiązanie jest skrojone idealnie dla Ciebie. Podczas godzinnej rozmowy na skype omówimy razem pomieszczenie, na zmianie którego najbardziej Tobie zależy.*

Przed takim spotkaniem będę Cię prosił o przesłanie zdjęć pomieszczeń, wszystkich elementów, które chcesz ze mną skonsultować. Spisz proszę wcześniej także wszystkie nurtujące Cię zagadnienia oraz pytania.

KONSULTACJA U CIEBIE                                 700 ZŁ

To moja dwu godzinna wizyta u Ciebie, podczas której pomogę i doradzę Tobie w każdym temacie wnętrzarskim, z jakim się do mnie zgłosisz.**

Przed takim spotkaniem będę Cię prosił o pamiętanie, że potrzebuję osobistego dostępu do pomieszczeń, które mam zmieniać. Jeżeli nie jest to możliwe, rozważ ofertę e-konsultacji, a umów się ze mną osobiście w innym, dogodnym dla Ciebie terminie. 

 
 

KONSULTACJA ARANŻACYJNA                  1200 ZŁ

Osobiście przyjadę na 5-cio godzinne spotkanie w Twoim domu, podczas którego doradzę, pomogę dobrać materiały i odpowiem na wszystkie Twoje pytania z zakresu aranżacji tych wnętrz, które chcesz zmienić. Dodatkowo zaproponuję rozwiązania wszędzie tam, gdzie jest wg Ciebie taka potrzeba.

Jeśli będzie potrzeba zaaranżowania na takim spotkaniu gotowej przestrzeni z posiadanych przez Ciebie materiałów, zrobię to za Ciebie.

Chcesz wybrać się w tym czasie ze mną na zakupy wnętrzarskie? Pojedziemy i będę Twoim personal shopperem dla wszystkiego, co z wnętrzami związane.

*Po każdej konsultacji otrzymasz notatkę ze spotkania z informacjami i rozwiązania, jakie zaproponowałem na spotkaniu.

**Powyższa cena dotyczy konsultacji na terenie Poznania (z wyjątkiem e-konsultacji) Konsultacje poza Poznaniem wyceniane są indywidualnie.